Tenisová školička

O kroužku:

Pro děti od 5 let. Děti se učí základům tenisového zápolení pod vedením tenisového instruktora na kurtech pod Vinicí, rakety lze dle domluvy s lektorem zajistit,
s sebou – sportovní oblečení, v batohu pevné boty v igelitové tašce, ručník a pití.

Sponzorována aktivita, trenér pan Ing. Jiří Kabrhel, který přebírá odpovědnost za bezpečnost dětí a za jejich vzdělávání v době výuky tenisu od 10,00 do 11,00 hod.
Rodiče vyplňují v dubnu formulář o odpovědnosti a souhlas o předání dětí trenérovi. Mateřská škola odpovídá opět za bezpečnost dětí až po znovu předání dětí od pana Kabrhela - v 11,00 hod.
S dětmi na kurty bude odcházet paní učitelka z MŠ

Kapacita tenisové školičky je 20 dětí/ dvě skupiny/
/konec duben-červen/ - kurty na Vinici
Přihlášky na tenis dostanou rodiče v březnu