Tenisová školička

O kroužku:

Pro děti od 5 let. Děti se učí základům tenisového zápolení pod vedením tenisového instruktora na kurtech pod Vinicí, rakety lze dle domluvy s lektorem zajistit,
s sebou – sportovní oblečení, v batohu pevné boty v igelitové tašce, ručník a pití.

Vzhledem k tomu, že je to placená aktivita, přebírá pan Ing. Jiří Kabrhel odpovědnost za bezpečnost dětí a za jejich vzdělávání v době výuky tenisu od 9,45 do 11,20 hod.
Rodiče vyplňují na začátku školního roku formulář o odpovědnosti a souhlas o předání dětí trenérovi. Mateřská škola odpovídá opět za bezpečnost dětí až po znovu předání dětí od pana Kabrhela - v 11,20 hod.

Kapacita tenisové školičky je 14 dětí
/duben-červen/ - kurty na Vinici

Termín:

středa od 10,00 – 11,00
Děti odchází s trenérem z MŠ v 9,45

1x v týdnu

Lektoři:

Trenér Ing. Jirka Kabrhel

Cena kurty:

500,- Kč za danou skupinu dětí, za jedno dítě cca od 40,- Kč do 60,- Kč za 1 hodinu výuky dle počtu dětí v daný den výuky.
​Kurzovné hradí rodiče zálohově trenérovi tenisu na účet 1087910019/3030 VS 999, vzkaz: MŠB + jméno a příjmení dítěte - přesné informace budou na nástěnce tenisu v září.