Angličtina hrou s bilingvní výukou

O kroužku:

Pro všechny děti z MŠ. Pro šk. rok 2018/2019 nabízí škola angličtinu, kterou zajišťuje společnost BABYMUSIC. Výuka je bilingvního typu, tématicky začleněná do programu školy ( děti budou pracovat na stejném tématu v "českých" i "anglických" dnech). Skupinu přihlášených dětí povedou angličtinářky Babymusic, zkušené pedagožky, které děti učí nenásilnou forma cizí jazyk a zároveň reagují i na znalosti dětí z loňského roku- seznamování se základy angličtiny pomocí písní, obrázků, didaktických her a říkadel prožitkovým učením.
Vzhledem k tomu, že je to placená aktivita společnosti Babymusic, přebírá společnost odpovědnost za bezpečnost dětí a za jejich vzdělávání v době výuky. Rodiče vyplňují na začátku školního roku formulář o odpovědnosti a souhlas o předání dětí této společnosti. Mateřská škola odpovídá opět za bezpečnost dětí až po znovu předání dětí od lektroky Babymusic - v 9,45 hod.
Informace o kurzu a organizaci výuky najdete na nástěnce v chodbě školy, o společnosti na stránkách www.babymusic.cz

Termín:

• Úterý    od 7,45 - 9,45 hod výuka u Motýlků
  • Úterý    od 7,45 - 9,45 hod výuka u Sluníček
  • Úterý    od 7,45 - 9,45 hod výuka u Ptáčat
V rámci volnočasových aktivit společnosti Babymusic 1x týdně od 7,45 do 9,45 hod.
Od října do května daného školního roku pro začátečníky a pokročilé

Lektoři:

česká lektorka

Cena:

Roční platba kurzu je od 1.800,- do 2.350,- Kč, podle počtu přihlášených dětí v dané třídě a to ve dvou platbách /do 30.6. a do 31.8./
Informace o platbě jsou na nástěnce pro angličtinu.
Platby zasílejte na účet = 2200205616/2010
VS = 555
do vzkazů zadejte MSB a jméno dítěte

Důležité informace ke stažení