Angličtina hrou

O kroužku:

Pro všechny děti z MŠ. Pro šk. rok 2023/2024 nabízí škola angličtinu, kterou zajišťuje paní Marta Stránská. Výuka je tématicky začleněná do programu školy ( děti budou pracovat na stejném tématu v "českých" i "anglických" dnech). Skupinu přihlášených dětí povede angličtinářka, zkušená pedagožka, které děti učí nenásilnou forma cizí jazyk a zároveň reagují i na znalosti dětí z loňského roku- seznamování se základy angličtiny pomocí písní, obrázků, didaktických her a říkadel prožitkovým učením.
Vzhledem k tomu, že je to placená aktivita lektorka, přebírá odpovědnost za bezpečnost dětí a za jejich vzdělávání v době výuky. Rodiče vyplňují na začátku školního roku formulář o odpovědnosti a souhlas o předání dětí lektorce. Mateřská škola odpovídá opět za bezpečnost dětí až po znovu předání dětí od lektroky.
Informace o kurzu a organizaci výuky najdete na nástěnce v chodbě školy.

Přihlášení na kurz angličtiny bude v září v kmenových třídách, maximální počet v jedné skupině je 14 dětí

Termín:

• Čtvrtek   od 14,00 - 14,45 hod výuka dětí ze Sluníček
  • Čtvrtek    od 14,45 - 15,30 hod výuka děti z Motýlků
  • Čtvrtek    od 15,30 - 16,15 hod výuka děti z Ptáčat
V rámci volnočasových aktivit 1x týdně.
Od října do května daného školního roku pro začátečníky a pokročilé - 25 lekcí

Lektoři:

česká lektorka

Cena:

Roční platba kurzu je 1.700,- Kč
Informace o platbě jsou na nástěnce pro angličtinu.
Platby zasílejte na účet = 2200378744/2010  a uhraďte do 10.9.2023

do vzkazů zadejte MSB a jméno dítěte

Důležité informace ke stažení