Plaváček

O kroužku:

PŘEDPLAVECKÁ VÝUKA - Otužování. Příznivé ovlivnění odchylek svalového napětí, Rozvoj rovnováhy pohybu a orientačních schopností dítěte, Příprava na plavání -  výuka základních plaveckých dovedností (splývání,výdechy do vody, potápění, skoky ...) hravou a nenásilnou formou beroucí ohled na psychomotorický vývoj dítěte, Individuální přístup, Skupiny dětí se srovnatelným stupněm vývoje, Příjemné prostředí v nově otevřeném areálu plaveckého bazénu v Pardubicích. Děti do areálu vozí autobus z MŠ a  zároveň je odváží zpět po důkladném osušení a odpočinku.

Termín:

Čtvrtek od 9,00 – 11,15 v rámci výchovného programu školy - 10 lekcí