Školné a stravné

Stravné a školné se hradí do 15. dne v měsíci na měsíc následující na účet školy.

• Rodič je povinen, na základě dohody, dodržet termín platby stravného a současně školného.
  • Stravné a školné se platí bezhotovostní platbou -  měsíční zálohou. Dítě, které je přítomno v MŠ v době podávání jídla se stravuje vždy.
  • K  vyúčtování stravného a školného dochází v měsíci září , a to za uplynulý školní rok.
  • V případě, že rodiče stravu neodhlásí – do 8.00 hod a dítě není přítomno, přihlašujeme stravu ještě na následující den, potom dítě sami odhlásíme. Rodiče jsou povinni tuto neodhlášenou stravu zaplatit.

STRAVNÉ PRO DĚTI V KATEGORII DO 6 LET V DANÉM ŠKOLNÍM ROCE
od 1.4.2023

Dopolední svačina 10,- Kč
Oběd 24,- Kč
Odpolední svačina 10,- Kč
Celodenní 44,-Kč
Měsíční záloha na stravné  870,- Kč

STRAVNÉ PRO DĚTI V KATEGORII 7 LET V DANÉM ŠKOLNÍM ROCE

Dopolední svačina 10,- Kč
Oběd

Odpolední svačina 10,- Kč
Celodenní 45,-Kč
Měsíční záloha na stravné  870,- Kč

Úplata za předškolní vzdělávání – školné

• Tímto poplatkem rodič hradí částečné neinvestiční náklady na provoz školy, a to na daný školní rok.
  • Výše školného se odvíjí od ročních nákladů předcházejícího účetního období.
  • Pro školní rok 2023/2024 je stanovena platba v částce – 430,- Kč.
  • Školné nehradí děti, které mají poslední rok v MŠ povinné předškolní vzdělávání, včetně dětí s odkladem školní docházky
  • Za ostatní děti jsou rodiče povinni dodržet termín platby na účet školy.
  • První platba na měsíc září uhradí rodič do 15.8.a poslední do 15.6. daného školního roku na účet školy
  • 19-2373080217/0100, VS dítěte

Podrobnosti ke stažení