Operační program JAK

Šablony pro MŠ a ZŠ I

CZ.02.02.XX/00/22_002/0001185

VÝŠE PODPORY – 735.000,- Kč

„Tento projekt je spolufinancován EU“.
Předpokládané datum zahájení projektu: 1. 9. 2022
Předpokládané datum ukončení projektu. 31. 8. 2024
Předpokládaná doba trvání (v měsících): 24

Projekt je zaměřen na jedno z/kombinaci následujících témat:
Personální podpora
Osobnostně sociální a profesní rozvoj pracovníků ve vzdělávání;Podpora inovativního vzdělávání dětí, žáků a účastníků zájmového vzdělávání v MŠ
Spolupráce s rodiči dětí, žáků, účastníků zájmového vzdělávání a veřejností

Strategie:

Cílem Operačního programu Jan Amos Komenský je podpora rozvoje otevřené a vzdělané společnosti založené na znalostech a dovednostech, rovných příležitostech a rozvíjející potenciál každého jednotlivce, která povede k růstu konkurenceschopnosti České republiky a zlepšení životních podmínek jejích obyvatel.

Cíl projektu:

Přispět k zajištění rovného přístupu ke kvalitnímu a inkluzivnímu vzdělávání pro všechny děti a žáky prostřednictvím podpůrných personálních pozic, vzdělávání pracovníků škol, vzájemného sdílení zkušeností, spolupráce a podpory zavádění inovativních metod výuky.

Vybrané aktivity:
Personální podpora / školní asistent/
Osobnostně sociální a profesní rozvoj pracovníků ve vzdělávání

Šablona JAK.pdf