9.6.2014 - zážitky ze školy v přírodě - den první

09.06.2014 10:31

Milí rodiče, do školky v přírodě jsme dojeli v pořádku. Pokojíčky jsou nádherné. Ubytovali jsme se a hned jsme šli obhlédnout terén. V lese jsme postavili pro broučky a mravence domečky - moc se nám povedli. Obešli jsme rybník a šli na oběd. K obědu jsme měli kuřecí řízek a bramborovou kaši, moc nám to chutnalo.Po obědě jsme si šli na pokojíčky odpočinout.Na svačinu jsme měli domácí perník s jablky. Po svačině jsme zase prozkoumali terén pro zítřejší hledání pokladu. Před večeří byl pro nás připraven skákací hrad - pěkně jsme se vyskákali a už jsme měli zase hlad. K večeři jsme měli francouzské brambory - všechno jsme snědli.

Večerní očista - sprchování - byla fakt hektická, ale všechny děti jsou umyté, zuby vyčištěné, dokonce jsme zvládli i pohádku na dobrou noc a přečíst i první pohledy.

Všechny děti po náročném dni usnuly, s některými jsme se pomazlili více , některé děti se otočily a spaly.

My, paní učitelky teď - 22,45 hod chystáme úkoly na zítřejší hledání pokladu.

Tak Vás zdravíme a zítra zase napíšeme.

Vaše paní učitelky - Šárka, Iva, Ivana, Dana a Dana.

Foto z prvního dne jsou již v oddíle fotogalerie.