uzavření mateřské školy v červenci a srpnu 2021

18.03.2021 09:21

Vážení rodiče, zasíláme Vám tabulku s uzavřením naší mateřské školy a všech školek v Pardubicích.
Naše mateřská škola bude uzavřena od 1.7. do 31.7. 2021 a otevřená od 1.8. do 31.8. 2021

Uzavření mateřský škola v Pardubicích_2021.pdf

• Prosíme Vás, abyste poslali Vaším paní učitelkám na mail třídy informaci, v kterém týdnu v měsíci srpnu bude Vaše dítě školku navštěvovat a to do konce dubna.
  • Je to pro nás velmi důležité, protože v červenci se budou všechny prostory ve školce malovat a budeme všichni uklízet.
  • V srpnu opět otevřeme, ale v omezeném počtu tříd, aby si mohly paní učitelky vybrat alespoň nějakou dovolenou.
  • provoz bude od 6,30 do 16,30 hod
  • Letos nebude možné přihlásit Vaše dítě do jiné mateřské školky.

Děkujeme za spolupráci a přejeme Vám a dětem hodně sluníčka a zdraví.
Vaše paní učitelky