uzavření mateřské školy od 1.3.2021 a vyplnění OČR

26.02.2021 12:01

Vážení rodiče, na základě usnesení vlády o krizového opatření ze dne 26.2.2021 č. 200, je naše mateřská škola uzavřena od 1. 3. 2021

• Děti s povinným předškolním vzděláváním ze třídy Ptáčat a Sluníček se budou vzdělávat distančně. Úkoly pro děti najdete v oddíle info pro rodiče - aby se děti nenudily a paní učitelky Vám je zašlou i na Vaše mailové adresy.
  • Děti s povinným předškolním vzdělávání mají ze zákona povinnost účastnit se distančního vzdělávání.
  • V případě, že nemáte možnot si některé úkoly vytisknout, domluvte se na osobní schůzce se svými učitelkami, které Vám úkoly v tištěné podobě přichystají a Vy  si je vyzvednete ve školce.
  • Splněné úkoly děti donesou po znovuotevření školky.
  • Sledujte stránky školy, abychom Vás nadále mohli informovat, kdy se opět setkáme.
  • Tiskopis pro OČR si stáhněte z www stránek OSSZ, vyplňte a po ukončení OČR předejte svému zaměstnavateli, mateřská škola OČR nevydává a ani nedává na tiskopis razítko školy.
  • Do kolonky název školy - Mateřská škola Pardubice, Benešovo náměstí 2115, IČO 64243095, PSČ 530 02
  • do kolonky "důvod uzavření" napište "uzavření školy z důvodu usnesení vlády o přijetí krizového opatření ze dne 26.2.2021 č. 200

Přejeme celé Vaší rodině hodně zdraví, Vaše paní učitelky.