Tenisová školička. Nábor dětí.

24.03.2023 13:32

Tenisová školička.

Vážení rodiče, můžete Vaše děti přihlásit do tenisové školičky. Je určena pro sportovně nadané děti ve věku 5-6 let, které chtějí dále pokračovat  jako členové klubu. Tenisová školička je zdarma pro 20 přihlášených dětí. Financuje ji tenisový klub Tesla. Zahájení bude na konci dubna či začátkem měsíce května v dopoledních hodinách 9:30-11:00 hod. vždy jednou týdně. Odvádět děti  na kurt bude paní učitelka z MŠ. Případný zájem hlaste ve třídě Ptáčat. Podrobnější informace Vám s předstihem sdělíme.