potvrzení ošetřovného na dítě

16.03.2020 09:59

Vážení rodiče, informujeme Vás

• Ošetřovné na Vaše dítě bude ředitelství mateřské školy vyřizovat od úterý 17.3.2020 přes mail.
  • Zašlete na mail školy msbenesovo.pce@volny.cz Váš požadavek se jménem dítěte a jeho rodným číslem, následně Vám zašleme potvrzené ošetřovné zpět.
  • Dostanete dva formuláře, první bude OČR pro prvních 9 dní / pokud vláda podmínky a dobu OČR nezmění/, druhý formulář bude sloužit pro dalšího člena rodiny, který bude s OČR s dítětem pokračovat.

přeji Vám hodně sil se zvládnutím současné situace a ochraňujte sebe, děti a své blízké.

kolektiv mateřské školy

pod odkazem naleznete vyjádření ČSSZ ohledně nároku na ošetřovné po uzavření MŠ zřizovatelem.