placení školného a stravného v době uzavření školy

19.03.2021 11:58

Vážení rodiče infomujeme Vás:

• V případě, že máte nastavený trvalý příkaz k úhradě školného a stravného, platby prozatím ponechte.
  • Pokud jste v nouzi a peníze nutně potřebujete, kontaktujte vedoucí školní jídelny, paní Janu Černíkovou a individuálně se s ní ohledně plateb domluvte. Kontakt 605 727 097.
  • Pokud bude mateřská škola uzavřená celý březen, bude školné ve výši 0,- Kč
  • Pokud se mateřská škola opět otevře v měsíci dubnu, bude školné vypočítáno poměrnou částku.
  • Pokud bude návrat dětí do školek dle věku dětí rozdílný, školné se bude vypočítávat dle data nástupu dětí.
  • Přeplatky za školné a stravné za školní rok 2020/2021 budou vráceny na účet, z kterého platby zasíláte, v září 2021.