otevření školky od 3.5.2021

30.04.2021 10:21

Vážení rodiče informujeme Vás:

Konečně jsme se dočkali návratu všech dětí do mateřské školy.
Od 3. 5. 2021 mohou všechny děti do mateřské školy, ale nadále budou platit protiepidemická opatření:

1. Nošení respirátorů v prostorách školky /doprovázející osoby dětí/.
  2. Dezinfekce rukou při vstupu do budovy.
  3. Rozestupy v šatnách dětí / 2 metry/.
  4. Vstup do tříd pro doprovázející osoby je zakázán.
  5. Dítě doprovází pouze 1 osoba, která se v prostorách školy zdržuje pouze po dobu předání dítěte do třídy.
  6. Při příznaků onemocnění Covid – 19 je vstup dětí a doprovázejících osob zakázán.

Nejčastější příznaky: horečka, suchý kašel, únava

Méně obvyklé příznaky: bolest v krku, průjem, zánět spojivek, bolest hlavy, ztráta chuti nebo čichu, vyrážka na těle nebo barevné změny na prstech rukou nebo nohou

Závažné příznaky: dýchací obtíže nebo dušnost, bolest nebo tlak na hrudi

1. Děti se testovat nebudou.
  2. Děti budou mít v kapsáři, v podepsaném igelitovém sáčku, 1 sterilní roušku.
  3. Děti budou nosit každý den, pro potřebu pití při pobytu na zahradě, čistou láhev na pití s pítkem.

Už se na děti moc těšíme, děti určitě také a rodiče si konečně oddychnou.