Návštěva Policie ČR v naší školce.

08.06.2022 21:43

DEN S POLICIÍ ČR

Jak lépe se seznámit s profesí policisty, než přímým kontaktem.

8. 6. 2022 přijela na zahradu MŠ policejní motorka a zásahové vozidlo. Děti si vyzkoušely sedět na motorce, zapnout si výstražná světla a projít si zásahovým vozem. Zvládly odpovědět na otázky přímo od policisty a zkusily si obtisknout prst/dlaň/ pro ohledání.

Co by to bylo za zážitek, kdyby si od policistů neodnesly omalovánky, pexeso…s policejní tématikou.

Děkujeme p. Helienkovi za zprostředkování této akce a všem kolegům, kteří se s velkou trpělivostí věnovali našim dětem.