návrat dětí z karantény Ptáčata

07.12.2021 09:00

Vážení rodiče dětí ze třídy Ptáčat, které jsou v karanténě, informujeme Vás:

• pokud jste byli s dítětem na PCR testech a test byl negativní, může Vaše dítě nastoupit zpět do školky 9.12. a to po předložení výsledku testu formou SMS zprávy na Vašem mobilu, ráno při předání dítěte paní učitelce.
  • pokud jste se rozhodli na test PCR nejít, tak dítě může zpět do školky až 16.12. 2021
  • rodiče dětí v karanténě dostanou od mailu informace k distančnímu vzdělávání dítěte. Pracovní listy a splněné úkoly děti přinesou do školky po ukončení karantény.

Prosíme rodiče, aby nám napsali do mailu třídy Ptáčat, kdy dítě nastoupí a to nejpozději do 8.12.
    V případě, že test vyšel pozitivní, žádáme i o tuto informaci.
  • mail třídy: dochazka.ptacata@msvisnovka.cz

Děkujeme