Nadstandardní aktivity v roce 2020/2021.

21.09.2020 21:09

Keramika

Děti se mohou těšit již koncem měsíce září (29.9.), kdy začíná s kurzem první skupina. Těšte se na kreativní tvorbu svých dítek. Počet lekcí - 10.

Anglický jazyk

Podrobnější informace se dočtete na nástěnce s balonem u šaten či u svých třídních učitelek. Částka za kurzovné činí 1500 Kč.

Saunování v MŠ

Kdo by nechtěl mít své dítko zdravé?  Nabízíme Vám posílení imunity i  zlepšení nálady formou saunování v naší mateřské školce. Teplota i čas saunování jsou  přizpůsobeny věku dětí. Prosíme rodiče, aby v daný den saunování sbalili dětem ručník s poutkem na delší straně, dívky by měly mít svázané vlasy do copu. Bližší informace u třídních učitelek či na nástěnkách v šatně. Začínáme 30.9. 2020. Motýlci začínají ve středu, Sluníčka Ptáčata v pátek. Kuřátka budou mít přiravenou saunu od ledna.

Plavání

Již od 4.9. navštěvujeme kurzy plavání v Plaveckém areálu Pardubice. Sbližujeme se s vodou a upevňujeme své plavecké dovednosti pod taktovkou vyškolených instruktorů.

Logopedie

je určená pro děti, které navštěvují klinického logopeda. Paní učitelky / Monika Kohoutková a Jana Jílková - logopedické asistentky/ pracují s těmito dětimi a dle doporučení od klinického logopeda s dětmi individuálně pracují a procvičují jazykové dovednosti děti.
Logopedie bude v pondělí a čtvrtek od 12,30 do 13,30 - více informací naleznete na nástěnce "strom" v hlavní chodbě.