Milý Ježíšku.

11.12.2020 13:28

Milý Ježíšku … aneb rodičové naši.

Darujme radost dětem, které nemají možnost prožít Vánoce v kruhu rodinném.

Cílem této výzvy je umožnit Vám udělat radost vánočním dárkem dítěti, které vyrůstá v dětském domově či zařízení pro děti s okamžitou pomocí Klokánek.

Zakupte drobný dárek v hodně 50 Kč… či dle Vašeho uvážení. Prosíme, zabalte a označte visačkou (chlapec 4 roky, holčička 5 až 9 let). Věk dětí je od 3 let do 14 let. Přineste do třídy Kuřátek či odevzdejte ve své kmenové třídě učitelkám.

Výzva je dobrovolná. Předem děkujeme za děti, které dárek pod stromečkem najdou. Vše zdokumentujeme a podělíme se o radost prostřednictvím FB stránek či stránek MŠ.

S našimi dětmi si o této problematice budeme povídat. Lehce nastíníme téma, že ne každé dítko má to štěstí vyrůstat ve funkční rodině.

Dětem můžete vysvětlit, že u Vás nechal dárek Ježíšek, abychom jim nevyzradili tajemství Vánoc.

Děkujeme Vám.