informace k epidemické situaci v mateřské škole

19.02.2021 07:51

Vážení rodiče informujeme Vás:

Od 22.2. 2021 se děti budou vracet po karanténě a jarních prázdnin. Prosíme rodiče, aby se ráno, při předání dítěte, prokázali SMS zprávou, že je dítě negativní, a to pouze u dětí, které byly v karanténě.

Situace v naší školce je dosti problematická a to z důvodu Covid pozitivních zaměstnanců v provozu / obě uklízečky, všichni zaměstnanci kuchyně, včetně vedoucí školní jídelny/.

Prozatím nám vypomůže školnice z MŠ Češkova / z odloučeného pracoviště školy/, vypůjčená uklízečka na 4 hodiny ze ZŠ Benešovo a vypůjčená kuchařka z MŠ Svítkov, ale i přes tuto pomoc budou muset všechny paní učitelky pomáhat / vytírání tříd, chodeb a šaten dětí, dezinfekce prostorů, mytí nádobí/. Vzdělávání dětí v daných třídách a bezpečnost dětí nebude touto skutečností ohroženo.

Prosíme Vás, aby jste dodržovali protiepidemická opatření a při vstupu do budovy se důkladně dezinfikovali, dodržovali odstupy, nosili roušky a zbytečně se v prostorách školky nezdržovali. Pro děti po obědě choďte v daný čas.

Pokud víte, že Vaše dítě nebude do školky chodit, odhlaste ho ze stravy v systému odhlaska.cz

Z důvodu nedostatku provozních zaměstnanců pro úklid prostorů nebude do odvolání sauna, keramika a ani angličtina.

Fišerová Šárka ředitelka školy