dopis pana náměstka Rychteckého

02.11.2020 08:32

Vážení rodiče, zasílám Vám dopis náměstka pro školství v Pardubicích, pana Jakuba Rychteckého, který se obrací na rodiče dětí, které navštěvují mateřské školy v Pardubicích.

dopis pro rodiče od pana náměstka Jakuba Rychteckého.pdf

V naší mateřské škole je zatím situace taková, že nepotřebujeme snižovat stav dětí. Prozatím všechny naše paní učitelky, paní kuchařky a správní zaměstnanci jsou zdraví.

V případě, že se tato situace změní, oslovím Vás a požádám o sounáležitost, kterou najdete v dopise pana náměstka.

Jsem velice ráda a velmi si toho cením a vážím, že naši rodiče, děti a všichni zaměstanci školy důsledně dodržujeme nařízení a dodržujeme veškeré hygienické předpisy. Jsem ráda, že naše rodiče nevodí do školky nemocné děti nebo v případě karantény v rodině, si dítě nechávají doma a zároveň nás o této situaci v rodině informují. Pokud všichni budeme vše dodržovat, tak situaci v naší školce a v celé naší republice určitě zvládneme.

Děkuji Vám
Fišerová Šárka ředitelka školy