Dopis Ježíškovi.

08.12.2022 20:00

Milý Ježíšku … aneb rodičové naši.

Prosíme Vás o zakoupení drobného dárku pro děti z dětských domovů.

Darujme radost dětem, které nemají možnost prožít Vánoce v kruhu rodinném. Cílem této výzvy je umožnit Vám udělat radost vánočním dárkem dítěti, které vyrůstá v dětském domově či zařízení pro děti s okamžitou pomocí Klokánek.

Zakupte drobný dárek. Prosíme, zabalte, označte visačkou (chlapec 4 roky, holčička 5 až 9 let, nám osobně známé dívky jsou 8,9,10 let). Přineste do třídy Ptáčat či odevzdejte ve své kmenové třídě učitelkám do 20.12. 2022.

Výzva je dobrovolná. Předem děkujeme za děti, které dárek pod stromečkem najdou. Vše zdokumentujeme a podělíme se o radost prostřednictvím FB stránek či webových stránek MŠ. S našimi dětmi si o této problematice budeme povídat. Lehce nastíníme téma, že ne každé dítko má štěstí vyrůstat ve funkční rodině. Dětem můžete vysvětlit, že u Vás nechal dárek Ježíšek, abychom jim nevyzradili tajemství Vánoc. Děláme radost již třetím rokem.

Děkujeme Vám.