dětem je potřeba vařit s pohádkou - konference našich kuchařek v Praze

11.10.2023 08:33

Naše paní kuchařka Zuzana Vondráčková a paní vedoucí školní jídelny Jana Černíková se účastnily setkání kuchařek z celé České republiky na vzdělávací konferenci v Praze pod názvem "Tržiště dobrých příkladů ze školních jídelen".

Odnesly si plno nových poznatků, poznaly nové kolegyně a hlavně mnoho receptů, které pod vedením zkušených kuchařů z Makro akademie také samy uvařily a ochutnaly a to nejen z luštěnin, zeleniny a tempehu, určitě nám něco nového a zdravého z tohoto semináře uvaří.

• mrkvový salát s mangem a řapíkatým celerem
  • čočkový indický dhal s dýní a špenátem
  • pečený kuřecí plátek, zapečená brokolice s brambory a mozzarelou
  • plněné papriky a mletým masem a fazolemi, omáčka z pečených rajčat