Co nás čeká v měsíci říjnu ?

29.09.2020 18:53

6.10. Kuřátka     Odpoledne s tatínky.

Milí tatínkové, zveme Vás i děti na hravé odpoledne s překvapením. Nenechte si ujít nevšední zážitek připravený pro Vaše dítko. Sraz je v 16:00 hod. před kasárnami na plácku u vstupní brány. Těšíme se.

Akce je z důvodu vyhlášeného nouzového stavu ZRUŠENA - omezení shromažďování na 20 osob včetně dětí.

7.10. Motýlci      Odpoledne s rodiči.

Těšíme se na nevšední setkání s rodiči, které se uskuteční v 16:00 hod. na zahradě MŠ.

13.10. Ptáčata     Podzimní dílny.

Sportovní odpoledne s vyráběním. Nenechte si ujít společně strávené odpoledne, děti si zasportují. Společně vyrobíme podzimní drobnost. Vše se odehraje na zahradě MŠ v 16:00 hod.

22.10. Sluníčka      Dlabání dýní - opékání buřtů.

Zveme Vás na tvořivé odpoledne s příjemnou tečkou. Děti si vytvoří strašidýlko z dýně, společně pak opečeme buřty na zahradě naší MŠ. Sraz na zahradě MŠ v 16:00 hod.

26.10. Ptáčata     Ateliér HDD

Navštívíme výstavu s programem, která je doprovázena i výtvarnou dílnou. Těšíme se, až se dozvíme více o koloběhu vody. Odchod ze školky v 9:00 hod.

23.10. Motýlci   Halloweeenská školková párty

Aneb....každá země má jiné tradice. Děti se mohou těšit na nevšední strašidelný den v maskách. V 8:00 hod. přijte již v maskách. Těšíme se.