Co nás čeká v listopadu ?

20.10.2020 13:23

2.11.  Sluníčka      Halloween

Strašidelný den ve školce? Prosíme rodiče, aby dětem připravili vydlabanou dýni se svíčkou. Děti přijdou v kostýmech již ráno do školky. Užijeme si nevšedně strávený den. Těšíme se na strašidýlka.

2.11. Kuřátka      Den ve strašidelných maskách dle tradice Halloween

Nevšedně strávený den plný zábavy a soutěží. Seznámení s našim svátkem zvaném Dušičky. Vyprávění o pojetí svátků v jiných zemí. Halloweenská tancovačka. Čarodějnice předá sladkou odměnu za kreativní masky. Prosíme rodiče, aby již děti do masek ustrojili ráno do školky, tímto je i zdravíme. Děkujeme.

3.11.   Focení dětí v MŠ

Prosíme rodiče, aby přivedli děti již ustrojené na focení. Oblečení na převlečení do tříd na hraní dejte do šaten. Focení začíná v 8:00 hod. bez doprovodu rodičů i sourozenců. Vyjimkou jsou sourozenci, kteří navštěvují  jiné oddělení v naší MŠ.

5.11. Motýlci        Divadlo o Červené Karkulce

Akce zrušena !!!

Děti se mohou těšit na pohádku v mateřské školce v podání třídních učitelek z Motýlků.

11.11. Příjezd Sv. Martina do naší MŠ

Akce zrušena !!!

Děti se mohou těšit na přijezd Sv. Martina, který nám přiveze zimní čas.

Omlouváme se rodičům, ale vzhledem k epidemiologické situci Covid 19 , se nemohou účastnit.

Tímto děkujeme obvodu Pardubice V., který akci dotuje.