Co nás čeká v dubnu - změny

25.03.2015 11:09

• 1.4. -  Děti ze Sluníček a Ptáčat jdou na akci " Modrý den" - průvod na podporu dne autismu. Odchod z MŚ v 8,00 hod.
  • 1.4. -  Pro děti z Motýlků a Kuřátek - v MŠ - program o zdravé výživě - " Zdravá pětka" od 9,00 a 10,00 hod.
  • 10.4. - Pro všechny děti - přijede k nám pan Pelikán s živými, volně žihjícími zvířaty- "Smyslové vnímání zvířat " od 10,30 hod.
  • 22.4. - Pro všechny děti - přijede k nám paní Helligerová s hudební pohádkou " Na farmě" od 10,30 hod.
  • 27.4. - pro děti ze Sluníček - Korálkování. odcházíme v 8,00 hod
  • 28.4. - pro všechny děti na zahradě školky - "Rej čarodějnic a čarodějů"
    čeká na dětí
    - čarodějnické pohádka
    - soutěže - hod koštětem, házení do čarodějnického kotle, vařené řarodějnického lektvaru, hledání čarodějova oka mezi hady a štíry, slalom s koštětem
    - pojídání opečených vuřtů
  • 30.4. - Pro děti ze Sluníček a Ptáčat - přijedou k nám zvířátka - mláďata savců- " Mláďata aneb zvířecí miminka" od 10,00 hod.