Akce na měsíc říjen.

29.09.2021 19:40

Pondělí 4.10.  Sluníčka a Ptáčata

Divadelní představení s názvem Tudle nudle. Východočeské divadlo v Pardubicích. Odchod ze školky v  8:15hod.

Pátek 8.10. pro všechny děti

Hudební pohádka v MŠ s názvem Ferda Mravenec.

Středa 13.10. pro přihlášené děti

Oční screening. Preventivní vyšetření zraku v naší MŠ. Nezapomeňte dát dětem s sebou kartičku pojištěnce.

Čtvrtek 14.10. Motýlci

Odpoledne s drakem. Akce závislá na počasí, vše bude upřesněno na dveřích kmenové šatny.

Úterý 19.10. Ptáčata

Pečení brambor a tvořivé odpoledne s rodiči. Sledujte bližší info na dveřích šatny, jestliže bude nevlídno, akci přesuneme na jiný den.

Úterý 19.10. pro všechny děti

Pohádka v MŠ s názvem Popletené obrázky hraná učitelkami ze třídy Motýlků.

Středa 20.10. Sluníčka

Podzimní tvoření s rodiči. Bližší informace se dozvíte na dveřích šatny kmenové třídy.

Čtvrtek 21.10.Kuřátka

Lampiónový průvod a hrátky s rodiči. Konkrétnější informace se dozvíte na informačních dveřích šatny.

Pátek 22.10. Motýlci

Návštěva EKO PALETY. Děti se mohou těšit na tradiční český podzimní zvyk, kterým je pečení brambor.

Úterý 26.10. pro přihlášené děti

Vánoční focení.