Akce na měsíc prosinec.

30.11.2021 12:47

Pondělí   6.12.    Mikulášská nadílka pro všechny děti v MŠ.

Kdo si zaslouží dáreček od Mikuláše? Koho čertík zamaže svým pekelným uhlíkem? Děti mohou přijít v kostýmech. Čeká nás den plný zábavy , her a soutěží.

Úterý   7.12.    Radujme se, veselme se... pohádka pro všechny děti v MŠ- akce zrušena!

Děti se mohou těšit na vánoční pohádku.

Úterý   14.12.    Vánoce v naší MŠ.

Nejkrásnější den v roce strávíme společně dnem plným vánočních tradic. Budeme pouštět lodičky, lít olovo, rozkrajovat jablka, házet střevíci, zpívat koledy. Ježíšek dětem nadělí spoustu hraček, se kterými si budeme na třídě hrát.