Akce na měsíc listopad.

27.10.2021 12:02

• Úterý 2.11. pro všechny děti
    Zábavné strašidelné dopoledne dětí v maskách. Pro děti jsou připraveny soutěže, plnění úkolů, paní kuchařky nám vyčarují tématický oběd. Už se všichni těšíme na chutné překvapení.

• Pondělí 8.11. pro všechny děti - pro nemoc paní učitelek je pohádka zrušená
    Pohádka v naší MŠ s názvem Martinova cesta, kterou nám zahrají naše paní učitelky ze třídy Sluníček. Danuška s Moni už se těší.

• Úterý 9.11. pro všechny děti
    Tento den přijede do naší školky mobilní planetárium. Děti budou moci shlédnout naučný pohádkový příběh.

• Středa 10.11. pro všechny děti
    Těšíme se na příjezd Svatého Martina. Děti se mohou těšit na seznámení s legendou, plnění úkolů na naší zahradě a velké překvapení Martina na koni.

• 23.11. pro všechny děti
    Pohádka v naší MŠ s názvem Dvanáct měsíčků, kterou nám zahraje divadelní agentura

• 24.11. Motýlci
    Třída Motýlků navštíví Východočeské muzeum, kde mohou shlédnout komentovanou prohlídku s názvem : Krása skla nejen skrze krasohled. Bližší informace na dveřích třídy od šatny.