Akce na měsíc květen.

02.05.2022 12:45

Akce  na  měsíc  květen.

3.5.   Kuřátka   - Návštěva Ekocentra (bližší informace  na dveřích šatny)

5.5.   Kuřátka   - Kavárničky s maminkami (15:30 hod.,bližší informace  na dveřích šatny)

9.5.   Celá školka   -  Focení tříd, focení na tablo  ( 9,15hod. )

10.5.   Ptáčata   -  Naučná stezka z Pernštýnského náměstí na zámek za doprovodu výkladu – organizováno VČD                        Superhrdinové Pardubic  (s sebou batůžek s pitím, bližší informace  na dveřích šatny)

11.5.  Motýlci   - Wellness pro maminky   (16:00 hod., bližší informace  na dveřích šatny)

12.5.  Sluníčka  - Ptáčata   - Kavárnička pro maminky (15:30 hod., bližší informace  na dveřích šatny)

18.5.  Sluníčka  - Ptáčata - Sportovní hry ZŠ Benešovo nám. ( vybrané děti - odchod ze školky v 8:15 hod., s sebou pití             a sportovní obuv, kšiltovku)

19.5.  Sluníčka - Ptáčata   - Odpoledne s tatínky  (15:30hod., bližší informace  na dveřích šatny)

24.5.    Oslava 60. výročí MŠ
Zveme rodiče a děti na oslavy k 60. výročí otevření naší mateřské školy od 15.30
program:

• vystoupení dětí z jednotlivých tříd
  • aktivity na stanovištích / malování na obličej, tvarování balonků do zvířátek, hry s velkými bublinami, žabí metaná, jízda v autíčkách, malování na trička, hry s netradičními pomůckami/
  • cukrová vata
  • čokoládová fontána s jahodami a banány

Sponzoři: Městský obvod V. Pardubice -  9 000 Kč, Kovošrot Jarý -  5000 Kč,    Kooperativa – příspěvek na pohoštění
Děkujeme všem sponzorům.

25.5. Všechny děti  - Celodenní výlet

Kuřátka- Motýlci - 8:00 hod. odjezd, Licibořice

Sluníčka - Ptáčata - odchod z MŠ 8:05, odjezd 8:15 hod., Rozhledna Bára a její okolí

(bližší informace  na dveřích šatny)