Akce na měsíc červen.

07.06.2021 12:50

2.6. Ptáčata     Výlet na zámek s dílničkami.

3.6. Celá školka     Závody motokár.

9.6. Pohádka pro nově příchozí děti, schůzka rodičů.

Viz. odkaz na nástěnce.

9.6. Motýlci     Pohádková zahrada.

Pohádková zahrada. Ze školky se vychází v 8:30 hod, s sebou batůžek s pitím, jestliže máte přebytek jablek nebo mrkve pro zvířata...děkujeme.

10.6. Celá školka     Polytechnický den.

14..6. - 18.6. Sluníčka a Ptáčata      Škola v přírodě v rekreačním centru Immanuel na Vysočině.

Rodiče podrobné informace nají od kmenových učitelek.

15.6. Celá školka     Dopoledne s Policií ČR.

Seznámení s povoláním, ukázka výbavy policisty, zajímavé informace ze života policistů.

18.6. Motýlci     Rytířský den.

Chrabří rytíři a odvážné princezny se mohou těšit na plnění úkolů. které pro ně připravily jejich dvě třídní královny. Začátek akce v 16:00 hod na zahradě. Rodiče podrobné informace znají, viz. mail.

22.6. Sluníčka a Ptáčata     Pasování předškoláků.

V 16:00 hod  se na školní zahradě uskuteční velkolepá slavností akce provázená spoustou her a zábavy, která bude zakončena pasováním předškoláků.Děti se mohou těšit i na grilování.

23.6. Honza Krejčík

Děti se mohou těšit na divadelního herce a zpěváka, který je potěší svým umem v naší MŠ.

Rychlá odpověď