Bonduelle aneb Škola plná zdraví

O PROJEKTU

• Škola plná zdraví je unikátní projekt, jehož cílem je zvyšování obliby zeleniny u dětí, prostřednictvím začlenění vyššího podílu zeleniny do školního stravování a zatraktivnění podávaných jídel.
  • Tento projekt vytvořila společnost Bonduelle ve spolupráci se Společností pro výživu. Odborným garantem projektu je primář dětské polikliniky Fakultní nemocnice v Motole, MUDr. Petr Tláskal, CSc.
  • Projekt Škola plná zdraví pomáhá na českých a slovenských školách již šestým rokem motivovat děti hravou a nenásilnou formou ke konzumaci zeleniny.

Naše školka je v projektu BONDÍKMÁNIE zaregistrována již od roku 2012.

• BONDÍKMÁNIE je motivační program pro děti, jehož cílem je přimět děti, aby jedly více zeleniny v rámci školního stravování.
  • Každé dítě má svou BONDÍKKARTIČKU a do této kartičky dáváme dětem razítko za každý zeleninový oběd, který děti snědí. Za určitý počet razítek, pak děti dostávají odměny, formou věcných cen, které nám zasílá firma Bonduelle.

odkaz http://www.skolaplnazdravi.cz/o-projektu